Stínící technika Praha

Naše společnost LaBeta z Prahy 8 má s okenními dekoracemi a zastíněním oken mnohaleté zkušenosti. Nejde o pouhý prodej látek, ale také o poradenství a návrh řešení právě pro Váš interiér. Služby nabízíme pro bytové i komerční prostory - kanceláře, školy, školky, hotely a penziony.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Stínící technika - příklady

Látkové vertikální žaluzie
Vertikální látkové žaluzie jsou dnes již klasickým způsobem zastínění oken. Podle výběru materiálu a látky můžete dosáhnout různého stupně zastínění. Zejména v komerčních prostorech se velmi často využívají materiály, které dokážou místnost plně zatemnit nebo materiály nehořlavé. Je jen na Vašem vkusu, jaké barvy a vzory si pro látkové vertikální žaluzie vyberete.

Plisse žaluzie a rolety
Dalším velmi populárním způsobem zastínění oken jsou Plisse žaluzie a rolety. Jejich nesporvnou výhodou je, že je můžete využít k zastínění atypických tvarů oken - šikmých, půlkruhových a kulatých či více-úhelníkových. Plissé žaluzie a rolety vyrábíme na míru, po pečlivém a přesném zaměření naším technikem. I pro tento typ zastínění si můžete vybrat z široké škály kvalitních látek podle Vašeho vkusu.

Rolety den a noc (Blackout rolety)
Moderní design a zároveň praktičnost a dokonalou funkčnost v oblasti zastínění interiéru poskytují také tzv. rolety den a noc. Plynule regulují světlo v interiéru díky propustným a nepropustným pásům látky, které jsou umístěny ve dvou řadách za sebou. Intenzitu světla si nastavíte sami - od plné (režim dne), přes částečnou propustnost až po úplné zatemnění (režim noci). Ovládání rolety je jednoduše zajištěno řetízkovým mechanismem, díky kterému lze rolety nastavit do jakékoliv polohy.

Římské rolety
Římské rolety jsou dalším typem elegantní stínící techniky, která dotváří design Vašeho interiéru. Jejich využití je zejména pro střešní a kuchyňská okna nebo všude tam, kde není okolo oken dostatek prostoru. Intenzitu zastínění ovlivníte výběrem látky na Vaši římskou roletu.

Japonské stěny
Japonské stěny, nazývané též japonské žaluzie, rolety či panely jsou dalším moderním způsobem ochrany proti slunečním paprskům. Využívají se zejména ve větších oknech, vstupech na balkón či terasu nebo jako dělící příčky v interiéru. Kromě funkčnosti jsou také elegantním doplňkem každého interiéru.

Horizontální žaluzie
Aby byla škála našich služeb kompletní, nabídnout Vám můžeme také klasické horizontální žaluzie.

Výběr dekoračních látek - barev a vzorů, a materiálů včetně vhodných pro alergiky a nehořlavých pro všechny výše uvedené způsoby zastínění oken, naleznete v naší vzorkovně na Praze 8.

Pokud tedy hledáte vhodné, funkční a zároveň estetické zastínění oken, obraťte se na naše odborníky! Veškerou stínící techniku, rolety a žaluzie Vám nejen na míru vyrobíme, ale také profesionálně nainstalujeme!