Zastínění oken Praha

Zastínění oken musí plnit jak funkci praktickou, tak estetickou.
Správně zvolené zastínění oken vám pomůže pracovat se světlem a díky dennímu světlu navodit vždy tu správnou náladu v interiéru.

Se zastíněním oken a instalací stínící techniky má naše společnost dlouholeté zkušenosti a může Vám v tomto směru nabídnout službu od A až do Z. Od návrhu typu zastínění a odborného zaměření, přes výběr vhodné látky a materiálu až po výrobu, zavěšení a dekorování.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Moderní způsoby zastínění oken
V dnešní době je mnoho možností, jak okna zastínit, stačí si jen vybrat ze široké škály stínící techniky! Nemusí už jít pouze o klasické žaluzie, na které jsme byli dříve zvyklí, ale existuje celá řada moderních řešení - od vertikálních látkových žaluzií, přes římské rolety, japonské stěny, rolety den a noc či plisse rolety.

Výhodou moderních způsobů zastínění oken je jejich výroba na míru, přesně podle požadavků každého zákazníka. V případě potřeby dokážou i plně zatemnit interiér, což se využívá zejména v komerčních prostorech, hotelech, penzionech, ale také například v konferenčních a školících místnostech firem.

Široký výběr látek rozličných barev a vzorů naleznete v naší vzorkovně na Praze 8.