Garnyže, kolejnice, záclonové tyče a jiné závěsné systémy Praha

Způsobů zavěšení záclon a závěsů a závěsných systémů je v dnešní době nepřeberné množství. Ne každý se ovšem hodí pro každé okno. Pokud se právě rozhodujete, jak zavěsit okenní dekorace, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, aby vybraný závěsný systém odpovídal Vašemu vkusu a zároveň dokonale plnil svojí funkci.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Pořízení garnyží a závěsných systémů je často rozhodnutí na dlouhá léta. Doporučujeme proto věnovat výběru závěsného systému minimálně stejnou pozornost jako výběru látky.
V naší vzorkovně na Praze 8 naleznete široký výběr závěsných systémů.

Garnyže
Garnyže máme k dispozici klasické i moderní, z různých materiálů (plastové, dřevěné, kovové) a v různých barvách a odstínech. Oblíbený je např. dub, buk, borovice, ořech, třešeň či bílé garnyže.
Najdete u nás také spouštěcí garnyže pro snadné zavěšení ze země.

Kolejnice na záclony
Dnes často využívaným způsobem zavěšení okenních dekorací jsou záclonové kolejnice. V našem sortimentu najdete také kolejnice pro systém vln.

Záclonové tyče
Velmi praktické a zároveň estetické zavěšení záclon umožňují také tyče na záclony s různými ozdobnými koncovkami.

Poraďte se s našimi profesionály a získejte garnyže, záclonové kolejnice nebo záclonové tyče, které budou dlouhá léta sloužit Vašim potřebám. Dokážeme Vám poradit v případě závěsné techniky pro oblouková, zešikmená nebo jinak atypická okna. Zkušenosti v této oblasti máme již od roku 2007!

A navíc u nás na jednom místě seženete také kvalitní záclony a závěsy a dohodnout se můžeme také na jejich precizním ušití a zavěšení. Vaše okna zkrátka můžeme dekorovat od A až do Z.