Šití záclon a závěsů Praha

Šití záclon a závěsů vyžaduje zkušenosti
Aby záclony či závěsy v interiéru dobře vypadaly a zároveň plnily svůj účel, je třeba dodržet řadu zdánlivých maličkostí, které začínají už nákupem látky a jejím střižením. Volba materiálu a zakoupená délka ovlivní řasení zavěšené záclony. Správné ušití záclony, její nařasení i výběr vhodného závěsného systému vyžaduje rovněž praxi. Přitom pouze dobře zvolené kvalitní materiály a správně ušitá záclona či závěs ve Vašem interiéru vyniknou a stanou se tak krásným a praktickým interiérovým doplňkem.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Módní trendy v šití záclon a závěsů
Naši odborníci se v oboru okenních dekorací stále vzdělávají a sledují současné trendy. Nabídnout proto mohou například dnes tolik oblíbené šití záclon a závěsů v módním trendu vlny. Tento vysoce praktický a zároveň estetický způsob šití záclon a závěsů jistě zaujme i Vás. Při shrnutí je záclona pěkně uspořádaná, při roztažení až neuvěřitelně pravidelná.

Šití záclon a závěsů z prověřených materiálů
Abychom mohli zaručit Vaši spokojenost, záclony a závěsy šijeme z námi prověřených materiálů. Široký výběr záclon, dekoračních látek i závěsných systémů naleznete v našem obchůdku LaBeta na Praze 8, kde Vám rádi pomůžeme s jejich výběrem.

Máte-li zájem o šití záclon a závěsů, obraťte se na naše odborníky!
Záclony a závěsy šijeme z námi prověřených materiálů.
S výběrem vhodné látky Vám rádi poradíme...