Záclony a závěsy pro atypická a oblouková okna Praha

Ušít záclony a závěsy pro atypická a oblouková okna vyžaduje bohaté zkušenosti
V prvé řadě je třeba atypické nebo obloukové okno perfektně zaměřit a následně najít a navrhnout individuální řešení, které bude nejvíce odpovídat Vašemu vkusu.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Záclony a závěsy pro oblouková okna
Na obloukových oknech mohou záclony volně splývat nebo může být použito romantické řešení  v podobě stažení závěsů do stran pomocí úvazů (známé například z klasických pohádek). Dekorativně působí také překřížení záclon v horním okraji.
Není tedy divu, že se na nás obrací zejména majitelé historických objektů. Nejsou ale zdaleka jediní. Oblouková okna dnes najdete také například v rodinných domech nebo v reprezentativních prostorách firem, sídlících ve starší zástavbě.

Okenní dekorace pro atypická okna
Výše uvedené platí také pro atypická okna, která mohou různě zešikmená, trojúhelníková nebo víceúhelníková. Také v tomto případě je nejprve třeba okno správně zaměřit. V případě zájmu přijedeme za Vámi a na místě provedeme zaměření a poradíme Vám s výběrem optimálního závěsného systému.

Ať už se jedná o oblouková nebo jinak atypická okna, stěžejní je také výběr materiálu, ze kterého bude záclona či závěs ušitý. V naší vzorkovně bytového textilu na Praze 8 naleznete široký výběr těchto materiálů, barev a odstínů.

Precizní ušití navržené okenní dekorace je dalším důležitým aspektem pro dokonalý dojem.
A zkušenosti vyžaduje také zavěšení a instalace ušitých záclon a závěsů.

Pokud tedy potřebujete okenní dekorace pro atypická nebo oblouková okna, kontaktujte nás!