Služby - dekorace interiérů od A až do Z

"Přijedeme - zaměříme - ušijeme - zavěsíme - dekorujeme"

Doménou naší společnosti je kompletní servis v oblasti dekorace interiérů - od návrhu řešení přímo u zákazníka, přes realizaci až po naaranžování Vašeho interiéru pro dokonalý výsledný efekt, se kterým budete spokojeni.

Chcete se inspirovat? Prohlédněte si fotogalerie níže na této stránce...

Dekorace interiérů od A až do Z

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a pomáháme mu  sladit jeho osobitý vkus s potřebami a cenovými možnostmi. Cenová kalkulace služeb je zdarma!

Výběr použitých látek, záclon a závěsů může probíhat v naší vzorkovně bytového textilu na Praze 8 nebo přímo ve Vašem interiéru, kde Vás navštívíme se vzorkovnicemi a dekorace vybereme přímo na místě.

Samozřejmostí jsou poradenské služby s výběrem vhodných závěsných systémů i způsobem šití okenních dekorací. Všechny tyto zdánlivé detaily mají totiž velký vliv na dokonalý konečný efekt. (Navíc je třeba si uvědomit, že garnyže či konzole Vám budou sloužit dlouhá léta).

Následuje šití Vámi vybraných záclon či závěsů, montáž závěsných systémů a závěrečné zavěšení a dekorování.

Některé naše speciality v oblasti bytových dekorací:

Šití záclon a závěsů v módním trendu vlny
Dnešním hitem je například šití záclon a závěsů v módním trendu vlny. Nejenže takto ušité okenní dekorace působí nádherným dojmem, zároveň jsou také velmi praktické. Pokud je shrnete, jsou dokonale uspořádané, když je roztáhnete, jsou krásně pravidelné.

Šití záclon a závěsů pro atypická i oblouková okna
Ušít záclony a závěsy pro oblouková okna nebo atypická okna vyžaduje bohaté zkušenosti. Základem je návrh řešení - záclony na obloukových oknech mohou volně splývat nebo být staženy do stran pomocí úvazů, což vyvolá romantický dojem! Samotný návrh ale nestačí. Následuje precizní zaměření, výběr použitých látek a následné ušití záclon a závěsů. V této oblasti nabízíme profesionální služby, podložené více než 10 lety zkušeností. I proto se na nás často obrací majitelé historických objektů, kteří potřebují okenní dekorace pro atypická nebo oblouková okna.

Instalace stínící techniky pro Vaše okna
Kromě záclon a závěsů je dobré zvolit také vkusné a praktické stínění pro Vaše okna. I v tomto ohledu Vám rádi vyjdeme vstříc a zastíníme Vaše okna pomocí klasických rolet a žaluzií nebo moderních a elegantních římských rolet, japonských stěn či plisse žaluzií.

Nechte si svá okna obléknout od profesionálů!
Kontaktujte nás...